Scoor nu je oliebollen bij BC New Stars!

Wat leuk: we gaan oliebollen verkopen! BC New Stars maakt de laatste dagen van 2020 extra feestelijk. Onze leden, familie, vrienden en kennissen kunnen dit najaar bij ons terecht voor de lekkerste oliebollen en krentenbollen, gemaakt door een heuse chef-kok. De opbrengst stopt de club in nieuwe ballen en in ons altijd super leuke Pre Summer Camp. Er zijn nog mooie basketbalprijzen te winnen ook.

Je kunt natuurlijk je oliebollen ergens anders kopen, maar het is toch veel leuker om ze bij je eigen sportclub te bestellen. Steun je ook nog eens onze club. Dat is niet het enige, want BC New Stars verloot onder de kopers leuke basketbalprijzen! Hoe onze oliebollenactie werkt, lees je hieronder.

Bestellen
Bestellen kan online, via dit formulier. Je geeft op wie de oliebollen bestelt, indien je weet in welk team die persoon speelt en hoeveel oliebollen en/of krentenbollen je wilt bestellen. Dan druk je op ‘Betalen & afronden‘ om je bestelling af te ronden. Nadat je gemakkelijk hebt betaald met iDeal ontvang je een bevestiging. De bollen worden maandag 28 december gebakken en op dinsdag 29 december geleverd. Lekker vers, dus. We verzamelen ze in losse zakjes, per speler. Kopers worden nog geïnformeerd over de wijze van ophalen.

Kosten
De oliebollen en krentenbollen zijn te koop per vijf, tien of vijftien stuks. Voor vijf bollen betaal je vijf euro, voor tien bollen betaal je 9,50 euro en voor vijftien stuks betaal je 13,50 euro.

Loten
Elke koper krijgt één lot. De club trekt op dinsdag 29 december een aantal winnende lotnummers. De winnaars krijgen persoonlijk bericht en maken dus kans op leuke basketbalprijzen.

Uiterste besteldatum
Bestellen kan tot en met uiterlijk woensdag 23 december.

Alvast bedankt voor het bestellen, eet smakelijk en op naar een mooi einde van 2020!

Bestuur BC New Stars

Recente berichten