Komende week
DatumTijdWedstrijdnummerThuisUitSporthal
Hele seizoen
datumtijdcmp_naamthuis_ploeguit_ploegloc_naam
14-09-201911:00Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X10 1Dunkinn X10 1Sporthal De Waterlelie
14-09-201912:30Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars M18 1BC Shooters M18 1Sporthal De Waterlelie
14-09-201914:15Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANovo Stars M16 1New Stars M16 2De Steupel
14-09-201914:15Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse ANew Stars M16 1Crackerjacks M16 1Sporthal De Waterlelie
14-09-201915:00Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BRotterdam Basketbal X14 2New Stars X14 1Alexanderhal
14-09-201915:45Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CJump IJsselstein VSE 2New Stars VSE 2Het Heem
14-09-201916:15Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BCBV Binnenland MSE 3New Stars MSE 2De Driesprong
14-09-201918:15Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse AUtrecht Bull's VSE 1New Stars VSE 1Galgenwaard
14-09-201921:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ARotterdam Basketbal MSE 2New Stars MSE 1Alexanderhal
14-09-201921:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ARotterdam Basketbal MSE 2New Stars MSE 1Alexanderhal
15-09-201910:15Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CSVO Basketball X12 3New Stars X12 2Sportcentrum Oudenrijn
21-09-201912:00Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CBlue Arrows M18 1New Stars M18 1Hoenderdaal
21-09-201915:30Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars X12 2Quick Runners X12 1Sporthal De Waterlelie
21-09-201917:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2Divine MSE 1Sporthal De Waterlelie
21-09-201918:45Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANew Stars V16 1BV Squirrels V16 1Sporthal De Waterlelie
21-09-201920:30Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1U.S. MSE 1Sporthal De Waterlelie
22-09-201911:00Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X12 1SVO Basketball X12 2Sporthal De Waterlelie
22-09-201912:30Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CNew Stars VSE 2EBV Baros VSE 4Sporthal De Waterlelie
22-09-201913:15Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CB.Z. '72 X10 1New Stars X10 1Sporthal de Koppeling
22-09-201914:15Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1Hurricanes VSE 1Sporthal De Waterlelie
22-09-201916:15Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANew Stars M16 2BV Alphia M16 1Sporthal De Waterlelie
28-09-201911:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CS.B.U. VSE 6New Stars VSE 2Sportcentrum Olympos
28-09-201911:30Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse AForwodians M16 1New Stars M16 2De Schans
28-09-201912:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie AHarlemlakers MSE 2New Stars MSE 1Calandhal Hal 1
28-09-201915:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BRotterdam-Zuid MSE 1New Stars MSE 2De Enk
28-09-201915:30Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars M18 1Archipel M18 1Sporthal De Waterlelie
28-09-201915:45Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CBC Utrecht Cangeroes X12 2New Stars X12 2Sporthal Lunetten
28-09-201916:30Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CFlevo Musketiers X10 1New Stars X10 1Rietlanden 2
28-09-201917:15Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BNew Stars X14 1Sparta Go X14 1Sporthal De Waterlelie
29-09-201914:00Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ARotterdam Basketbal V16 1New Stars V16 1Alexanderhal
29-09-201916:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ADAS VSE 2New Stars VSE 1Sporthal SC Delfland
29-09-201917:00Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CWoodpeckers X12 1New Stars X12 1De Slinger
05-10-201914:15Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X12 1Crackerjacks X12 1Sporthal De Waterlelie
05-10-201915:45Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X10 1O.S.M. '75 X10 1Sporthal De Waterlelie
05-10-201917:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ABC Utrecht Cangeroes MSE 1New Stars MSE 1Sporthal Lunetten
05-10-201917:15Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2SV Argon MSE 1Sporthal De Waterlelie
05-10-201919:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CNew Stars VSE 2CBV Binnenland VSE 4Sporthal De Waterlelie
06-10-201910:30Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CArchipel X12 1New Stars X12 2Interwey
06-10-201911:00Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse ANew Stars M16 1Lokomotief M16 2Sporthal De Waterlelie
06-10-201912:45Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANew Stars M16 2BS Leiden M16 5Sporthal De Waterlelie
06-10-201914:30Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BD.B.V. Rowic X14 2New Stars X14 1Sportboulevard
06-10-201914:30Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars M18 1Eem '78 M18 1Sporthal De Waterlelie
12-10-201911:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CBV Juventus VSE 1New Stars VSE 2Oost Sporthal
12-10-201911:15Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse ASolar systemen-Grasshoppers M16 1New Stars M16 1Cleyn Duin
12-10-201911:15Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CBV Squirrels X10 2New Stars X10 1Sporthal Oostmeer
12-10-201911:30Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars X12 2Woodpeckers X12 3Sporthal De Waterlelie
12-10-201912:00Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CAlmere Pioneers X12 1New Stars X12 1Almere Waterwijk
12-10-201912:15Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ABouncers Basketball M16 3New Stars M16 2De Mammoet
12-10-201913:00Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BNew Stars X14 1BV Juventus X14 1Sporthal De Waterlelie
12-10-201914:45Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1SVO Basketball MSE 1Sporthal De Waterlelie
12-10-201916:15Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CBV Leerdam M18 1New Stars M18 1Berenschot
12-10-201917:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse AHelmink Heroes Zwijndrecht VSE 1New Stars VSE 1Develhal
12-10-201921:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BB.O.B. MSE 1New Stars MSE 2Sporthal Carla de Liefde
19-10-201914:30Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse APunch VSE 1New Stars VSE 1Sportcentr.TU Delft
19-10-201916:00Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse ANew Stars M16 1Almonte M16 1Sporthal De Waterlelie
19-10-201917:30Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2Bouncers Basketball MSE 3Sporthal De Waterlelie
20-10-201915:30Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse AZoebas V16 2New Stars V16 1Noordhove
26-10-201914:45Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BEBV Baros MSE 3New Stars MSE 2Woudestein
26-10-201919:15Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CB.O.B. VSE 2New Stars VSE 2Sporthal Carla de Liefde
27-10-201912:00Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CBlue Arrows X10 1New Stars X10 1Hoenderdaal
02-11-201910:00Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BSVO Basketball X14 2New Stars X14 1Sportcentrum Oudenrijn
02-11-201912:00Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CAlmere Pioneers X12 2New Stars X12 2Almere Waterwijk
02-11-201913:15Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CB.Z. '72 X12 1New Stars X12 1Sporthal de Koppeling
02-11-201916:00Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse AAlmere Pioneers V16 1New Stars V16 1Almere Waterwijk
02-11-201916:00Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse ANew Stars M16 1DAS M16 2Sporthal De Waterlelie
02-11-201916:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie AD.E.D. MSE 1New Stars MSE 1Apollohal
02-11-201917:45Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1River Trotters VSE 1Sporthal De Waterlelie
03-11-201911:00Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X10 1SVO Basketball X10 1Sporthal De Waterlelie
03-11-201912:30Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2BV Juventus MSE 1Sporthal De Waterlelie
03-11-201914:15Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANew Stars M16 2DAS M16 4Sporthal De Waterlelie
09-11-201910:15Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ADunkinn M16 1New Stars M16 2Tweesprong
09-11-201910:30Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X12 1Eem '78 X12 1Sporthal De Waterlelie
09-11-201912:00Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars X12 2De Dunckers X12 1Sporthal De Waterlelie
09-11-201912:15Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CCrackerjacks M18 4New Stars M18 1Zielhorst
09-11-201913:30Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BNew Stars X14 1Helmink Heroes Zwijndrecht X14 2Sporthal De Waterlelie
09-11-201915:15Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANew Stars V16 1BV Juventus V16 2Sporthal De Waterlelie
09-11-201917:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CNew Stars VSE 2Punch VSE 2Sporthal De Waterlelie
09-11-201918:45Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1BV Amsterdam MSE 2Sporthal De Waterlelie
10-11-201909:30Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CBC Utrecht Cangeroes X10 3New Stars X10 1Sporthal Lunetten
10-11-201913:00Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse ABS Leiden M16 3New Stars M16 1Sportzaal Houtkwartier
10-11-201915:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BHurricanes MSE 1New Stars MSE 2Den Oert
16-11-201910:00Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ACBV Binnenland V16 2New Stars V16 1De Driesprong
16-11-201912:30Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CO.S.M. '75 X12 1New Stars X12 1Bloemstede
16-11-201912:30Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1Sporthal De Waterlelie
16-11-201914:15Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANew Stars M16 2Zoebas M16 3Sporthal De Waterlelie
16-11-201916:00Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars M18 1BC Utrecht Cangeroes M18 3Sporthal De Waterlelie
16-11-201917:45Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1Lokomotief VSE 2Sporthal De Waterlelie
16-11-201918:00Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BWaterdragers X14 1New Stars X14 1Parkzoomhal
16-11-201920:15Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie AUtrecht Bull's MSE 1New Stars MSE 1Galgenwaard
17-11-201909:30Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CBC Utrecht Cangeroes X12 1New Stars X12 2Sporthal Lunetten
17-11-201914:00Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X10 1Woodpeckers X10 1Sporthal De Waterlelie
23-11-201909:30Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CSVO Basketball X10 2New Stars X10 1Sportcentrum Oudenrijn
23-11-201910:30Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X12 1Sparta Nijkerk X12 1Sporthal De Waterlelie
23-11-201911:15Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CDe Dunckers M18 2New Stars M18 1Dudok Arena
23-11-201912:00Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars X12 2Blue Arrows X12 1Sporthal De Waterlelie
23-11-201913:00Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse ASVO Basketball M16 1New Stars M16 1Sportcentrum Oudenrijn
23-11-201913:30Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BNew Stars X14 1Divine X14 2Sporthal De Waterlelie
23-11-201915:15Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANew Stars V16 1Crackerjacks V16 1Sporthal De Waterlelie
23-11-201916:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BCady '73 MSE 3New Stars MSE 2Sporthal De Lijster
23-11-201916:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ACady '73 VSE 1New Stars VSE 1Sporthal De Lijster
23-11-201918:45Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1Blue Stars MSE 1Sporthal De Waterlelie
24-11-201915:45Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ACobraNova M16 3New Stars M16 2Forum Kwadraat
07-12-201910:30Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X10 1Goba X10 1Sporthal De Waterlelie
07-12-201911:15Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BBV Squirrels X14 2New Stars X14 1Sporthal Oostmeer
07-12-201912:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2Jump'80 MSE 1Sporthal De Waterlelie
07-12-201912:30Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CRed Stars X12 1New Stars X12 1Beukendal
07-12-201913:45Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANew Stars M16 2BV Oegstgeest M16 2Sporthal De Waterlelie
07-12-201915:30Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse ANew Stars M16 1Green Eagles M16 1Sporthal De Waterlelie
07-12-201915:45Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse AB.O.B. V16 1New Stars V16 1Sporthal Carla de Liefde
07-12-201917:15Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1Jump IJsselstein VSE 1Sporthal De Waterlelie
07-12-201919:15Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars M18 1Woodpeckers M18 3Sporthal De Waterlelie
08-12-201915:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie AWoodpeckers MSE 1New Stars MSE 1De Slinger
08-12-201917:00Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CWoodpeckers X12 2New Stars X12 2De Slinger
14-12-201910:30Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CNew Stars X12 1break Stars X12 1Sporthal De Waterlelie
14-12-201911:15Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse CBC Utrecht Cangeroes X10 2New Stars X10 1Sporthal Lunetten
14-12-201912:00Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CNew Stars X12 2Jump IJsselstein X12 2Sporthal De Waterlelie
14-12-201913:30Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse BNew Stars X14 1River Trotters X14 2Sporthal De Waterlelie
14-12-201915:15Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ANew Stars V16 1Helmink heroes Zwijndrecht V16 1Sporthal De Waterlelie
14-12-201916:45Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse CO.S.M.'75 M18 1New Stars M18 1Sporthal Safari
14-12-201917:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CNew Stars VSE 2S.B.U. VSE 5Sporthal De Waterlelie
14-12-201917:00Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse ACBV Binnenland M16 2New Stars M16 1De Driesprong
14-12-201918:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BKlipperstars MSE 1New Stars MSE 2Klipper De
14-12-201918:45Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1BV Lisse MSE 1Sporthal De Waterlelie
14-12-201919:15Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse AZoebas VSE 1New Stars VSE 1Noordhove
15-12-201917:00Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ABS Leiden M16 6New Stars M16 2Sportzaal Houtkwartier
30-12-201900:00Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse ASportiff Company Grasshoppers British V16 3New Stars V16 1British School
11-01-202017:15Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2CBV Binnenland MSE 3Sporthal De Waterlelie
11-01-202019:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1Rotterdam Basketbal MSE 2Sporthal De Waterlelie
12-01-202015:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CNew Stars VSE 2Jump IJsselstein VSE 2Sporthal De Waterlelie
12-01-202016:45Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1Utrecht Bull's VSE 1Sporthal De Waterlelie
17-01-202021:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CEBV Baros VSE 4New Stars VSE 2Woudestein
18-01-202008:30Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BDivine MSE 1New Stars MSE 2Sporthal Oostervant
18-01-202016:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie AU.S. MSE 1New Stars MSE 1Apollohal
18-01-202018:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse AHurricanes VSE 1New Stars VSE 1Den Oert
25-01-202019:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1DAS VSE 2Sporthal De Waterlelie
25-01-202021:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CNew Stars VSE 2S.B.U. VSE 6Sporthal De Waterlelie
26-01-202015:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2Rotterdam-Zuid MSE 1Sporthal De Waterlelie
26-01-202016:45Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1Harlemlakers MSE 2Sporthal De Waterlelie
01-02-202015:30Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CCBV Binnenland VSE 4New Stars VSE 2De Driesprong
01-02-202017:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1BC Utrecht Cangeroes MSE 1Sporthal De Waterlelie
01-02-202020:30Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BSV Argon MSE 1New Stars MSE 2De Eendracht
08-02-202017:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2B.O.B. MSE 1Sporthal De Waterlelie
08-02-202020:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ASVO Basketball MSE 1New Stars MSE 1Sportcentrum Oudenrijn
09-02-202015:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1Sporthal De Waterlelie
09-02-202017:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CNew Stars VSE 2BV Juventus VSE 1Sporthal De Waterlelie
15-02-202017:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1D.E.D. MSE 1Sporthal De Waterlelie
15-02-202020:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ARiver Trotters VSE 1New Stars VSE 1De Wielewaal
15-02-202021:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BBouncers Basketball MSE 3New Stars MSE 2De Mammoet
22-02-202017:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2EBV Baros MSE 3Sporthal De Waterlelie
07-03-202008:30Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CPunch VSE 2New Stars VSE 2Sportcentr.TU Delft
07-03-202018:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ABV Amsterdam MSE 2New Stars MSE 1Van Hogendorphal
07-03-202020:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BBV Juventus MSE 1New Stars MSE 2Oost Sporthal
08-03-202016:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1Punch VSE 1Sporthal De Waterlelie
14-03-202017:30Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CNew Stars VSE 2B.O.B. VSE 2Sporthal De Waterlelie
14-03-202017:30Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ALokomotief VSE 2New Stars VSE 1Van Zweedenhal
14-03-202019:15Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2Hurricanes MSE 1Sporthal De Waterlelie
14-03-202021:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1Utrecht Bull's MSE 1Sporthal De Waterlelie
21-03-202008:30Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BHelmink Heroes Zwijndrecht MSE 1New Stars MSE 2Develhal
21-03-202017:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1Cady '73 VSE 1Sporthal De Waterlelie
21-03-202018:15Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CUtrecht Bull's VSE 5New Stars VSE 2Galgenwaard
21-03-202019:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ABlue Stars MSE 1New Stars MSE 1Bernardhal
28-03-202016:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse AJump IJsselstein VSE 1New Stars VSE 1Het Heem
28-03-202019:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ANew Stars MSE 1Woodpeckers MSE 1Sporthal De Waterlelie
28-03-202021:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2Cady '73 MSE 3Sporthal De Waterlelie
04-04-202008:30Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BJump'80 MSE 1New Stars MSE 2Sporthal de Fazant
04-04-202011:00Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CS.B.U. VSE 5New Stars VSE 2Sportcentrum Olympos
04-04-202016:00Mannen Senioren Landelijk - 2e Divisie ABV Lisse MSE 1New Stars MSE 1De Waterkanten
04-04-202021:00Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse ANew Stars VSE 1Zoebas VSE 1Sporthal De Waterlelie
18-04-202017:00Mannen Senioren Afdeling - 2e Klasse BNew Stars MSE 2Klipperstars MSE 1Sporthal De Waterlelie
18-04-202018:45Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse CNew Stars VSE 2Utrecht Bull's VSE 5Sporthal De Waterlelie