Zorg dat je een kwartier van tevoren aanwezig bent! Zorg dat je weet hoe je je taken moet uitvoeren, kijk bij tafelinstructies!

DATUM TIJD THUIS UIT JURY JURY JURY SCHEIDS SCHEIDS BAR
18/9 11:00 NS X14 2 Jump Ijsselstein X14-2 M16-1 M16-1 VSE 2 Levin X14-2
18/9 12:45 NS M16 1 Archipel M16-2 X14-2 X14-2 VSE 2 VSE 2 M16-1
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
24/9 10:00 NS X12 1 Grasshoppers X12-1 Ouders Ouders M18 1 M18 1 X12-1
24/9 11:30 NS X10 1 Quick Runners X10-1 Ouders Ouders M18 1 M18 2 X10-1
24/9 13:00 NS V16 1 Binnenland V16-1 V14-1 V14-1 VSE 2 VSE2 V16 1
24/9 14:45 NS V14 1 Squirrels V14-1 V16-1 V16-1 VSE 2 VSE 2 V14 1
24/9 16:30 NS M18 2 Crackerjacks M18-3 V14-1 V14-1 VSE 2 VSE 2 M18 2
24/9 18:15 NS VSE 2 Binnenland VSE 4 M18-2 M18-2 VSE1 Levin M18 2
25/9 10:00 NS X12 2 BV Voorne X12-2 Ouders Ouders M18 1 M18 1 X12-1
25/9 11:30 NS X14 1 Crackerjacks X14-2 V16-2 V16-2 VSE 1 M18 1 X14-2
25/9 13:15 NS V16 2 Crackerjacks V16-2 X14-1 X14-1 VSE 1 M18 1 V16-2
25/9 15:00 NS M18 1 Woodpeckers M18-1 V16-2 V16-2 VSE 1 VSE 1 M18-1
25/9 16:45 NS VSE 1 Utrecht Bull`s VSE2 M18-1 M18-1 M18-1 Bond Bond M18-1
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
2/10 11:00 NS X14 2 Red Stars X14-3 M16-1 M16-1 VSE 2 Levin X14-2
2/10 12:45 NS M16 1 Jump Ijsselstein M16-1 X14-2 X14-2 VSE 2 Maarten M16-1
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
8/10 15:30 NS V16 1 B.O.B V16-1 V14-1 V14-1 VSE 2 VSE 2 V16-1
8/10 17:15 NS V14 1 Zoebas V14-2 V16-1 V16-1 VSE 2 M18 1 V14-1
8/10 19:00 NS V16 2 Divine V16-1 V14-1 V14-1 VSE 2 VSE 2 V16-2
8/10 20:45 NS VSE2 B.O.B VSE1 V16-2 V16-2 Maarten Levin V16-2
9/10 10:00 NS X10 1 O.S.M`75 X10-1 Ouders Ouders M18 1 M18 1 X10-1
9/10 11:30 NS X12 2 BV Zoetermeer X12-1 Ouders Ouders VSE 1 M18 1 X12-2
9/10 13:00 NS X14 1 Blue ArrowsX14-1 M18-2 M18-2 VSE 1 M18 1 X14-1
9/10 14:45 NS VSE 1 BS Leiden VSE3 M18-1 M18-1 M18-1 Bond Bond M18-1
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
15/10 11:00 NS X12 2 Klipperstars X12-1 Ouders Ouders VSE 2 M18 2 X12-2
15/10 12:30 NS V16 2 BS Leiden V16-3 V16-1 V16-1 VSE 2 M18 1 V16-2
15/10 14:15 NS M18-1 Cangeroes M18-1 M18-2 M18-2 VSE 1 VSE 1 M18-1
15/10 16:00 NS M18 2 Cangeroes M18 3 M18-1 M18-1 VSE 1 VSE 1 M18-2
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
29/10 11:00 NS X14 2 Break Stars X14-1 M16-1 M16-1 Maarten M18 1 X14-2
29/10 12:45 NS M16 1 Goba M16-2 X14-2 X14-2 Maarten VSE 1 M16-1
29/10 14:30 NS M18 1 CBV Binnenland M18-2 M18-2 M18-2 VSE 1 VSE 1 M18-1
29/10 16:15 NS M18 2 BV Leerdam M18-1 M18-1 M18-1 VSE 1 VSE 1 M18-2
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
5/11 15:30 NS X12 1 Cangeroes X12-2 Ouders Ouders M18 2 M18 2 X12-1
5/11 17:00 NS X10 1 ABC Amigos X10-1 Ouders Ouders M18 2 M18 2 X10-1
5/11 18:30 NS M18-2 Eem '78 M18 1 M18-1 M18-1 VSE 1 VSE 1 M18-2
6/11 11:00 NS X12 2 Silver Town Lions X12-1 Ouders Ouders M18 1 M18 1 X12-2
6/11 12:30 NS X14 2 Red Stars X14-2 M18-1 M18-1 M18 1 M18 1 X14-2
6/11 14:15 NS M18 1 Quick Lions M18-1 X14-2 X14-2 VSE 1 VSE 1 M18-1
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
12/11 10:00 NS V16 2 BV Krimpen V16-1 X14-1 X14-1 M18 1 M18 1 V16-2
12/11 11:45 NS X14 1 Quick Lions X14-1 V16-2 V16-2 VSE 2 M18 1 X14-1
12/11 13:30 NS M16 1 SVO basketball M16-3 X14-1 X14-1 VSE 1 VSE 1 M16-1
12/11 15:15 NS VSE2 BV Leiderdorp VSE1 M16-1 M16-1 VSE1 VSE1 M16-1
12/11 17:00 NS VSE 1 CBV Binnenland VSE3 M16-1 M16-1 M16-1 Bond Bond GESLOTEN
13/11 10:00 NS V16 1 N Generation Basketball V16-1 V14-1 V14-1 VSE 2 Levin V16-1
13/11 11:45 NS V14 1 BS Leiden V14-3 V16-1 V16-1 VSE 2 M18 2 V14-1
13/11 13:30 NS X10 1 Almere Pioneers X10-2 Ouders Ouders VSE 2 M18 2 X10-1
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
20/11 11:00 NS X14 2 Eem`78 X14-2 X14-1 X14-1 VSE 2 M18 1 X14-2
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
3/12 15:30 NS V16 1 BV Orca`s V16-1 V16-2 V16-2 VSE 1 Levin V16-1
3/12 17:15 NS V16 2 Klipperstars V16-1 V16-1 V16-1 VSE 1 VSE 1 V16-2
3/12 19:00 NS M16 1 Bouncer Basketball M16-3 V16-2 V16-2 VSE 1 VSE 1 M16-1
3/12 20:45 NS VSE 1 Zoebas VSE1 M16-1 M16-1 M16-1 Bond Bond M16-1
4/12 10:00 NS X12 1 Divine X12-2 Ouders Ouders VSE 2 Anna X12-2
4/12 11:30 NS X14 1 De Dunckers X14-3 V14-1 V14-1 VSE 2 Dinte X14-1
4/12 13:15 NS V14 1 BV Voorne V14-1 X14-1 X14-1 VSE 2 Wesley V14-1
4/12 15:00 NS VSE 2 EBV Baros VSE3 V14-1 V14-1 Maarten Levin V14-1
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
11/12 10:00 NS X14 2 Archipel X14-2 M16-1 M16-1 Jesse Long X14-2
11/12 11:45 NS X10 1 SVO basketball X10-2 Ouders Ouders Sem Arp Daniel X10-1
11/12 13:15 NS M16 1 Zoebas M16-4 X14-2 X14-2 Maarten VSE 2 M16-1
////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// ////////// //////////
17/12 9:00 NS X14 1 Woodpeckers X14-3 V16-1 V16-1 Milan Andy X14-1
17/12 10:45 NS X12 2 Helmink Heroes X12-1 Ouders Ouders Sem V Daniel X12-2
17/12 12:15 NS V16 1 CobraNova V16-1 X14-1 X14-1 VSE 2 Ruth V16-1
17/12 14:00 NS V14 1 D.B.V Rowic V14-1 V16-1 V16-1 VSE 2 Shane V14-1
17/12 15:45 NS M18 1 Hurricanes M18-1 V14-1 V14-1 VSE 1 VSE 1 M18-1
17/12 17:30 NS M18 2 Green giants M18 1 M18-1 M18-1 VSE 1 VSE 1 M18-2
17/12 19:15 NS VSE 2 Utrecht Bull`s VSE4 VSE 1 VSE 1 VSE 1 VSE 1 GESLOTEN
17/12 21:00 NS VSE 1 D.B.V Rowic VSE1 VSE 2 VSE 2 VSE2 Bond Bond GESLOTEN
18/12 9:30 NS X12 1 Zoebas X12-1 Ouders Ouders Nordin Wesley X12-1
18/12 11:00 NS X10 1 Woodpeckers X10-2 Ouders Ouders Shane Daniel X10-1