Zorg dat je een kwartier van tevoren aanwezig bent! Zorg dat je weet hoe je je taken moet uitvoeren, kijk bij tafelinstructies!

Datum Tijd Thuis Uit jury jury jury scheids scheids Bar
26-01-2019 10:15 X10-1 SVOX10-3 OUDERS OUDERS A Bakker I Bouws X12-2
26-01-2019 12:00 X12-2 ArchipelX12-1 OUDERS OUDERS D Conrad V vd Weerd OUDERS
26-01-2019 13:30 M14-1 Bleu DrakesM14-1 M14-2 M14-2 D Conrad V vd Weerd M14-2
26-01-2019 15:15 M14-2 BV Voorne M14-1 M14-1 M14-1 VSE1 VSE1 M14-2
26-01-2019 17:00 VSE1 DASVSE2 M16-2 M16-2 M16-2 NBB NBB M16-2
26-01-2019 19:00 M16-2 Red StarsM16-2 VSE1 VSE1 VSE1 VSE1 M16-2
- - - - - - - - - -
02-02-2019 19:00 M20-1 Crackerjack M20-2 MSE1 MSE1 MSE1 NBB NBB MSE-1
02-02-2019 21:00 MSE1 Woodpeckers MSE 1 M20 M20 M20 NBB NBB M20-1
- - - - - - - - - -
09-02-2019 12:00 X12-2 BC UtrechtX12-2 OUDERS OUDERS G Kraal N Schrijvers X14-1
09-02-2019 13:30 M14-1 Eem`78M14-1 M16-1 M16-1 E Bouali M Grootenboer X14-1
09-02-2019 15:15 M16-1 BZ72M16-1 VSE2 VSE2 A Vendrig L Vink M16-1
09-02-2019 17:00 VSE2 LUSVVSE4 M16-1 M16-1 MSE1 MSE1 M16-1
- - - - - - - - - -
09-03-2019 15:30 V16-1 ArchipelV16-1 M16-1 M16-1 L Vink M Grootenboer V16-1
09-03-2019 17:15 M16-1 Quik RunnersM16-1 V16-1 V16-1 M20 M20 V16-1
09-03-2019 19:00 M20-1 KlipperstarsM20-1 V16-1 V16-1 V16-1 NBB NBB M16-1
- - - - - - - - - -
10-03-2019 12:00 X12-2 Dunckers OUDERS OUDERS MSE1 ? OUDERS
10-03-2019 13:30 X12-1 ForwodiansX12-1 OUDERS OUDERS MSE1 ? OUDERS
10-03-2019 15:15 M14-1 Jump IJsselstein X14 1 (VR) M18 M18 MSE1 MSE1 X12-1
10-03-2019 17:00 MSE1 EBV BarosMSE1 M14-1 M14-1 M14-1 NBB NBB X14-1
- - - - - - - - - -
16-03-2019 11:00 X10-1 B.Z `72X10-1 OUDERS OUDERS D Conrad V vd Weerd OUDERS
16-03-2019 12:30 M14-2 BV SquirrelsX14-2 M16-2 M16-2 D Conrad V vd Weerd X10-1
- - - - - - - - - -
23-03-2019 11:45 X12-1 JumpX12-2 OUDERS OUDERS M de Jong T Jansen OUDERS
23-03-2019 13:30 V16-1 BC ShootersV16-1 M16-1 M16-1 MSE1 MSE1 X12-1
23-03-2019 15:15 M16-1 WoodpeckersM16-2 V16-1 V16-1 MSE1 MSE1 M16-1
23-03-2019 17:00 MSE1 BCE`78MSE1 V16-1 v16-1 V16-1 NBB NBB M16-1
- - - - - - - - - -
24-03-2019 13:30 M18-1 O.S.M `75 M18-1 VSE2 VSE2 A Vendrig L Vink M18-1
24-03-2019 15:00 VSE2 BV Juventus VSE 1 * M18-1 M18-1 VSE1 VSE1 M18-1
24-03-2019 16:45 M20-1 HBV The Jumpers M20 1 VSE1 VSE1 VSE1 NBB NBB VSE-1
24-03-2019 18:45 VSE1 De Dunckers VSE1 M20 M20 M20 NBB NBB X14-1
- - - - - - - - - -
30-03-2019 15:30 X10-1 JumpX10-1 OUDERS OUDERS L Vink A Vendrig M14-2
30-03-2019 17:00 M14-2 Flax Field FightersM14-1 M16-2 M16-2 Harry Schokker Andre Steenbrink M14-2
30-03-2019 18:45 M16-2 De DunckersM16-3 M14-2 M14-2 Harry Schokker Andre Steenbrink M16-2
- - - - - - - - - -
06-04-2019 13:45 X12-2 Quik RunnersX12-2 OUDERS OUDERS M20 M20 OUDERS
06-04-2019 15:15 M14-1 Quik RunnersM14-1 M20 M20 M20 M20 X12-2
06-04-2019 17:00 M20-1 AlmonteM20-1 M14-1 M14-1 M14-1 NBB NBB X14-1
- - - - - - - - - -
07-04-2019 15:15 M14-2 D.B.V.RowicM14-3 M16-1 M16-1 MSE1 MSE1 M14-2
07-04-2019 17:00 M16-1 De Dunckers M16 1 M14-2 M14-2 MSE1 MSE1 M14-2
07-04-2019 18:45 MSE1 S.B.UMSE1 M16-1 M16-1 M16-1 NBB NBB M16-1
- - - - - - - - - -
13-04-2019 10:15 X10-1 WoodpeckersX10-3 OUDERS OUDERS A Vendrig I Bouws OUDERS
13-04-2019 12:00 V16-1 ZoebasV16-1 M16-2 M16-2 D Conrad V vd Weerd V16-1
13-04-2019 13:45 M16-2 B.Z. `72M16-2 V16-1 V16-1 D Conrad V vd Weerd M18-1
13-04-2019 15:30 M18-1 BC UtrechtM18-4 M16-2 M16-2 T Jansen M de Jong M18-1
- - - - - - - - - -
20-04-2019 16:00 VSE2 BOB VSE2 Eliza ? M20 M20 Dicht