Zorg dat je een kwartier van tevoren aanwezig bent! Zorg dat je weet hoe je je taken moet uitvoeren, kijk bij tafelinstructies!
DATUM | TIJD | THUIS | UIT | JURY | JURY | JURY | SCHEIDS | SCHEIDS | BAR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06/01/2024 | 16:15 | NS V20 1 | BV Orca's V20 1 | V16 2 | V16 2 | Levin | M20 1 | gesloten | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
13/01/2024 | 10:00 | NS M16 1 | Jump IJsselstein M16 1 | V16 2 | V16 2 | VSE 2 | M20 1 | M16 1 | |
13/01/2024 | 11:45 | NS V16 2 | Blue Arrow V16 1 | X14 1 | X14 1 | VSE 2 | M20 1 | V16 2 | |
13/01/2024 | 13:30 | NS X14 1 | De Dunckers X14 2 | V16 2 | V16 2 | VSE 2 | M20 1 | X14 1 | |
13/01/2024 | 15:30 | NS VSE 2 | LUSV Basketbal VSE 3 | X14 1 | X14 1 | Levin | M20 1 | X14 1 | |
13/01/2024 | 17:15 | NS M20 1 | BC Shooters M20 1 | M16 2 | M16 2 | Levin | VSE 1 | M16 2 | |
13/01/2024 | 19:00 | NS M16 2 | Novo Stars M16 1 | M20 1 | M20 1 | M20 1 | M20 1 | M16 2 | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
20/01/2024 | 11:00 | NS X12 3 | Blue Drakes X12 1 | Ouders | Ouders | VSE 2 | V16 1 | X12 3 | |
20/01/2024 | 17:00 | NS X10 1 | De Dunckers X10 1 | Ouders | Ouders | V20 | V16 1 | X10 1 | |
21/01/2024 | 10:00 | NS X12 1 | SVO basketbal X12 2 | Ouders | Ouders | V20 1 | V16 1 | X12 1 | |
21/01/2024 | 11:45 | NS X14 2 | Novo Stars X14 1 | V16 1 | V16 1 | VSE 1 | V20 | X14 2 | |
21/01/2024 | 13:30 | NS VSE 1 | Zoebas VSE 1 | X14 2 | X14 2 | X14 2 | Levin | M20 | X14 2 |
21/01/2024 | 15:15 | NS V16 1 | BV Carnisse Sharks V16 1 | V20 1 | V20 1 | Levin | VSE 1 | V16 1 | |
21/01/2024 | 17:00 | NS V20 1 | Almere Pioneers V20 1 | V16 1 | V16 1 | Levin | VSE 1 | gesloten | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
28/01/204 | 12:00 | NS M16 1 | B.Z. `72 M16 1 | M16 2 | M16 2 | VSE 2 | VSE 2 | M16 1 | |
28/01/204 | 13:45 | NS VSE 2 | S.B.U. VSE 4 | M16 1 | M16 1 | VSE 1 | VSE 1 | M16 1 | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
10/02/2024 | 10:00 | NS V16 2 | BV Leiderdorp V16 1 | M16 1 | M16 1 | Levin | M20 1 | V16 2 | |
10/02/2024 | 11:45 | NS VSE1 | Utrecht Bull`s VSE 2 | V16 2 | V16 2 | V16 2 | Levin | M20 1 | V16 2 |
10/02/2024 | 13:30 | NS M16 1 | Sparta Nijkerk M16 1 | M16 2 | M16 2 | VSE 1 | M20 1 | M16 1 | |
10/02/2024 | 15:30 | NS M16 2 | Green Giants M16 3 | M16 1 | M16 1 | VSE 2 | V20 | M16 2 | |
10/02/2024 | 17:15 | NS VSE 2 | River Trotters VSE 3 | V20 1 | V20 1 | V20 1 | Maarten | M16 2 | |
10/02/2024 | 19:00 | NS V20 1 | Rotterdam-Zuid V20 1 | M16 2 | M16 2 | VSE 2 | VSE 2 | gesloten | |
11/02/2024 | 11:00 | NS X12 2 | O.S.M. `75 X12 2 | Ouders | Ouders | M20 1 | M16 1 | X12 2 | |
11/02/2024 | 12:45 | NS X14 1 | Almere Pioneers X14 2 | M20 1 | M20 1 | M20 1 | M20 1 | X12 2 | |
11/02/2024 | 14:30 | NS M20 1 | Break Stars M20 1 | X14 1 | X14 1 | VSE 1 | VSE 1 | gesloten | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
02/03/2024 | 15:30 | NS X14 1 | BC Shooters X14 1 | V20 1 | V20 1 | VSE 2 | V20 1 | X14 1 | |
02/03/2024 | 17:15 | NS VSE 2 | Crackerjacks VSE 1 | X14 1 | X14 1 | Maarten | V20 1 | X14 1 | |
02/03/2024 | 19:00 | NS V20 1 | Cady`73 V22 2 | X14 1 | X14 1 | VSE 2 | VSE 2 | gesloten | |
03/03/2024 | 9:30 | NS X12 2 | Blue Arrows X12 1 | Ouders | Ouders | M20 1 | M16 1 | X12 2 | |
03/03/2024 | 11:15 | NS V16 2 | BS leidenV16 2 | M16 1 | M16 1 | M20 1 | M20 1 | V16 2 | |
03/03/2024 | 13:00 | NS M16 1 | ABC Amigos M16 1 | V16 2 | V16 2 | M20 1 | M20 1 | M16 1 | |
03/03/2024 | 14:45 | NS M16 2 | BC Utrecht Cangeroes M16 4 | V16 2 | V16 2 | Levin | M20 1 | M16 2 | |
03/03/2024 | 16:30 | NS M20 1 | BC Utrecht Cangeroes M20 1 | M16 2 | M16 2 | Levin | VSE 1 | gesloten | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
09/03/2024 | 9:30 | NS X10 1 | Almere Pioneers X10 1 | Ouders | Ouders | VSE 2 | VSE 2 | X10 1 | |
09/03/2024 | 11:15 | NS X12 3 | Quick Runners X12 2 | Ouders | Ouders | VSE 2 | V16 1 | X12 3 | |
09/03/2024 | 13:00 | NS X12 1 | Woodpeckers X12 2 | Ouders | Ouders | VSE 2 | M16 1 | X12 1 | |
09/03/2024 | 15:00 | NS VSE 1 | S.B.U. VSE 2 | X14 2 | X14 2 | X14 2 | Levin | ? | X12 1 |
09/03/2024 | 16:45 | NS V16 1 | BC Utrecht Cangeroes V16 2 | X14 2 | X14 2 | Levin | VSE 1 | V16 1 | |
09/03/2024 | 18:30 | NS X14 2 | Almere Pioneers X14 4 | V16 1 | V16 1 | VSE 1 | VSE 1 | X14 2 | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
16/03/2024 | 9:30 | NS X10 1 | O.S.M. `75 X10 1 | Ouders | Ouders | VSE 2 | V16 1 | X10 1 | |
16/03/2024 | 11:15 | NS X12 3 | BV Zoetermeer Hammerheads X12 2 | Ouders | Ouders | VSE 2 | V16 1 | X12 3 | |
16/03/2024 | 13:00 | NS M16 2 | Crackerjacks M16 3 | V16 2 | V16 2 | M20 1 | M20 1 | X12 3 | |
16/03/2024 | 14:45 | NS VSE 2 | B.Z. `72 VSE 1 | M16 2 | M16 2 | Levin | M20 1 | M16 2 | |
16/03/2024 | 16:30 | NS M20 1 | BV Oestgeest M20 1 | V16 2 | V16 2 | Levin | VSE 2 | V16 2 | |
16/03/2024 | 18:15 | NS V16 2 | Crackerjacks V16 2 | M20 1 | M 20 1 | M20 1 | M20 1 | V16 2 | |
17/03/2024 | 10:00 | NS X12 2 | Woodpeckers X12 4 | Ouders | Ouders | V20 1 | V16 1 | X12 2 | |
17/03/2024 | 11:45 | NS X12 1 | O.S.M. `75 X12 1 | Ouders | Ouders | V20 1 | V16 1 | X12 1 | |
17/03/2024 | 13:30 | NS X14 2 | O.S.M. `75 X14 1 | V16 1 | V16 1 | V20 1 | M16 1 | X14 2 | |
17/03/2024 | 15:15 | NS V16 1 | SVO Basketball V16 1 | V20 1 | V20 1 | VSE 1 | V20 1 | V16 1 | |
17/03/2024 | 17:00 | NS V20 1 | BV Aalsmeer V20 1 | V16 1 | V16 1 | VSE 1 | VSE 1 | gesloten | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
23/03/2024 | 11:15 | NS X14 2 | Bleu Drakes X14 1 | V16 1 | V16 1 | V20 1 | V20 1 | X14 2 | |
23/03/2024 | 13:00 | NS V16 1 | Almere Pioneers V16 1 | X14 2 | X14 2 | VSE 1 | V20 1 | V16 1 | |
23/03/2024 | 14:45 | NS VSE 1 | Punch VSE 2 | V20 1 | V20 1 | V20 1 | Levin | ? | V16 1 |
23/03/2024 | 16:30 | NS V20 1 | BV Hoofddorp V22 1 | V16 1 | V16 1 | Levin | VSE 1 | gesloten | |
24/03/2024 | 10:00 | NS X12 3 | BC Utrecht Cangeroes X12 5 | Ouders | Ouders | VSE 2 | M16 1 | X12 3 | |
24/03/2024 | 11:45 | NS X10 1 | Woodpeckers X10 1 | Ouders | Ouders | VSE 2 | M16 1 | X10 1 | |
24/03/2024 | 13:30 | NS X12 1 | BC Utrecht Cangeroes X12 3 | Ouders | Ouders | VSE 2 | V16 1 | X12 1 | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
06/04/2023 | 10:00 | NS M16 1 | Green Giants M16 2 | M20 1 | M20 1 | VSE 1 | M20 1 | M16 1 | |
06/04/2023 | 11:45 | NS M20 1 | BV Leerdam M20 1 | M16 2 | M16 2 | Levin | VSE 1 | M16 1 | |
06/04/2023 | 13:30 | NS VSE 2 | BC Vlissingen VSE 2 | M16 2 | M16 2 | Levin | M20 1 | M16 2 | |
06/04/2023 | 15:15 | NS M16 2 | BV Alphia M16 3 | M16 1 | M16 1 | VSE 2 | VSE 2 | M16 2 | |
07/04/2023 | 10:00 | NS X12 2 | BC Utrecht Cangeroes X12 2 | Ouders | Ouders | VSE 2 | M16 1 | X12 2 | |
07/04/2023 | 11:45 | NS X14 1 | BV Alphia X14 1 | V16 2 | V16 2 | M20 1 | M20 1 | X14 1 | |
07/04/2023 | 13:30 | NS V16 2 | Zoebas V16 2 | X14 1 | X14 1 | M20 1 | M20 1 | V16 2 | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
13/04/2023 | 10:00 | NS X12 1 | B.Z.`72 X12 1 | Ouders | Ouders | VSE 1 | V16 1 | X12 1 | |
13/04/2023 | 11:45 | NS X14 2 | ABC Amigos X14 1 | V16 1 | V16 1 | VSE 1 | V16 1 | X14 2 | |
13/04/2023 | 13:30 | NS VSE 1 | B.C. Virtus VSE 2 | X14 2 | X14 2 | X14 2 | Levin | ? | X14 2 |
13/04/2023 | 15:30 | NS V16 1 | DAS V16 2 | V20 1 | V20 1 | Levin | VSE 1 | V16 1 | |
13/04/2023 | 17:30 | NS V20 1 | Zoebas V20 1 | V16 1 | V16 1 | Levin | VSE 1 | gesloten | |
14/04/2023 | 11:00 | NS X12 3 | Zoebas X12 2 | Ouders | Ouders | M20 1 | M16 1 | X12 3 | |
14/04/2023 | 12:45 | NS X10 1 | BC Utrecht Cangeroes X10 1 | Ouders | Ouders | M20 1 | M16 1 | X10 1 | |
/////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// | /////////// |
20/04/2023 | 15:30 | NS X12 2 | BC Shooters X12 1 | Ouders | Ouders | VSE 1 | M16 1 | X12 2 | |
20/04/2023 | 17:15 | NS X14 1 | Crackerjacks 14 2 | X14 2 | X14 2 | VSE 1 | M20 1 | X14 1 | |
20/04/2023 | 19:00 | NS VSE 1 | D.B.C Rowic VSE 1 | X14 1 | X14 1 | X14 1 | Levin | M20 1 | gesloten |