Missende tenues

We zijn op zoek naar 3 broeken en het shirt met nummer 10 van onze reserve tenues in de kleur zwart. Wie kan ons helpen onze set weer compleet te maken, zodat onze teams ze weer kunnen gebruiken. [...]

Nieuwe teamnamen

De teams van BC New Stars krijgen met ingang van het nieuwe seizoen een nieuwe benaming. De wedstrijden van onze club worden vanaf deze zomer gepland met het programma Sportlink. Dit omdat de [...]

Pick-up games jeugd.

Op woensdag en vrijdag kan onze jeugd vrij partijtjes onderling spelen. Let op: Iedereen is welkom! Dus heb je zin om te spelen met andere jeugdleden, of niet-leden? Kom woensdag of vrijdag naar [...]

Summer Camp 2016

YES!!! We gaan op kamp! Op 17, 18 en 19 augustus – in de laatste week van de schoolvakantie – kun je samen met je vrienden en vriendinnen van het basketbal het nieuwe seizoen in stijl beginnen.  [...]

Programma Eindfeest

Het programma voor het eindfeest aanstaande zaterdag: Wij hopen jullie aanstaande zaterdag allemaal in de Waterlelie te zien! Wij hebben de afgelopen weken hard gewerkt om een geweldige dag voor [...]

Vuurwerkactie!

Beste New Stars leden, Binnenkort gaan we met z’n allen weer oud en nieuw vieren. Op oudejaarsavond wordt er natuurlijk vuurwerk afgestoken. Veel leden van de club doen daar aan mee. Wij, [...]

Webshop BC New Stars

Zoals jullie gister hebben gezien hebben we een hele nieuwe kledinglijn bij BC New Stars! Truien, broeken, shirts, tenues, shootingshirts, schoenen… je kunt het zo gek niet bedenken of je kunt [...]

Basketbal kamp jeugd

In augustus is het zover. Dan zal er net als afgelopen kerst een groots jeugdkamp georganiseerd worden. Alleen dit keer een 5-daags kamp in de zomer onder leiding van Cees van Rootselaar. Ook dit [...]

toernooi u16/18 mannen

Beste basketbal liefhebber, Vanuit BC Newstars Nieuwegein www.bcnewstars.nl organiseren wij een toernooi op zaterdag 27 juni in sporthal De Waterlelie. Dit is een toernooi voor zowel de mannen [...]

Eindfeest 16 mei

Zaterdag 16 mei vindt het New Stars eindfeest plaats. Eerst willen we samen nog 1 keer lekker ballen. 3 tegen 3 zodat we 2 wedstrijden tegelijk kunnen doen in onze mooie sporthal. Hierdoor zijn [...]