Scoor nu je oliebollen bij BC New Stars!

Wat leuk: we gaan na het grote succes van vorig jaar ook dit jaar oliebollen verkopen! BC New Stars maakt de laatste dagen van 2021 extra feestelijk. Onze leden, familie, vrienden en kennissen kunnen bij ons terecht voor de lekkerste oliebollen zonder krenten en oliebollen met krenten, gemaakt door een heuse chef-kok. De opbrengst stopt de club in nieuwe ballen en in ons altijd super leuke Pre Summer Camp. Er zijn nog mooie basketbalprijzen te winnen ook.

Je kunt natuurlijk je oliebollen ergens anders kopen, maar het is toch veel leuker om ze bij je eigen sportclub te bestellen. Steun je ook nog eens onze club. Dat is niet het enige, want BC New Stars verloot onder de kopers leuke basketbalprijzen! Hoe onze oliebollenactie werkt, lees je hieronder.

Bestellen
Bestellen kan online, via het formulier onderaan deze pagina. Je geeft op wie de oliebollen bestelt, indien je weet in welk team die persoon speelt vul je dat ook in en hoeveel oliebollen zonder en/of oliebollen met krenten je wilt bestellen. Dan druk je op ‘betalen & afronden‘ om je bestelling af te ronden. Nadat je gemakkelijk hebt betaald met iDeal ontvang je een bevestiging. De bollen worden woensdag 29 december en donderdag 30 december gebakken en op donderdag 30 december geleverd. Lekker vers, dus. We verzamelen ze in losse zakjes, per speler. Kopers worden nog geïnformeerd over de wijze van ophalen.

Kosten
De oliebollen zijn te koop per vijf, tien of vijftien stuks. Voor vijf bollen betaal je 5,25 euro, voor tien bollen betaal je 10,25 euro en voor vijftien stuks betaal je 14,25 euro.

Loten
Elke koper krijgt één lot. De club trekt op woensdag 29 december een aantal winnende lotnummers. De winnaars krijgen persoonlijk bericht en maken dus kans op leuke basketbalprijzen.

Uiterste besteldatum
Bestellen kan tot en met uiterlijk woensdag 29 december.

Alvast bedankt voor het bestellen, eet smakelijk en op naar een mooi einde van 2021!

Bestuur BC New Stars

 


Oliebollen bestellen

Recente berichten