BASKETBALCLUB NEW STARS NIEUWEGEIN

Welkom bij BC New Stars!

Op deze pagina handige info over onze club, aankondiging van leuke evenementen en meer.

Het is zomerstop. We trainen niet. We starten weer in de week van 22 augustus.

Kennis maken met basketbal? Mail info@bcnewstars.nl. De eerste drie keer zijn gratis! Meld bij interesse graag geboortejaar, zodat we, indien er plek is, kunnen kijken wat we voor elkaar kunnen betekenen.

Vul zodra je bericht hebt gehad dat je lid kunt worden het inschrijfformulier in.

Benieuwd wanneer jij ingedeeld bent om te ’tafelen’?

Bekijk hier het tafelschema!

LAATSTE NIEUWS

Train mee met nieuw herenteam BC New Stars

BC New Stars start maandag 22 augustus de trainingen met een nieuw heren seniorenteam. Vanaf dan wordt vooralsnog 1x per week getraind, met als doel vanaf januari (weer) competitie te gaan spelen. Heb jij altijd/vroeger gebasketbald en wil je [...]

3 september openingsweekend BC New Stars

We gaan weer beginnen! De trainingen starten in de week van 22 augustus, de competitie start 17 of 18 september. Zaterdag 3 september is ons openingsweekend. Het kan weer: ouderwets bijpraten met elkaar. Zorg dat je er bij bent. Het programma is [...]

BC New Stars Dames 1 zoekt versterking

Wil je thuiskomen bij een sportief, ambitieus en gezellig team? Wil je lekker trainen en de dynamiek van het BC New Stars-dames 1-team ervaren? Welkom voor een kennismaking met ons team, dat speelt in de eerste klasse, op 27 juni en/of 4 juli. [...]

Sporthal De Waterlelie
Heemraadsweide 13
3437 CA Nieuwegein
info@bcnewstars.nl

STEUN GRATIS DE CLUB

SPONSOREN

movinmotion
covebo
cj
burned-sports

EVENEMENTEN

SOCIAL : #BCNEWSTARS